Koszmar Partcypacji + Niezależna praktyka

Koszmar Partcypacji + Niezależna praktyka - Markus Miessen | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Markus Miessen
WYMIAR
5,97 MB
NAZWA PLIKU
Koszmar Partcypacji + Niezależna praktyka.pdf
ISBN
3203678124330

OPIS

Partycypacja jest wszędzie ? od peryferii po korporacyjne biura. Partycypacja przekształciła politykę i zamieniła najpiękniejszy w dziejach wynalazek ? sieć ludzi, Internet ? we wszechogarniającą, nieznośną machinę domagającą się naszej natychmiastowej uwagi w każdym miejscu i o każdej porze. Partycypuj albo spadaj. Drugie wydanie książki "Koszmar partycypacji" z 2013 roku zostało poszerzone o esej "Niezależna praktyka", w którym Miessen podsumowuje swoje rozważania dotyczące ideologii partycypa

Partycypacji przekształciła politykę i zamieniła największy w dziejach wynalazek - sieć ludzi, Inte. Wezwanie do partycypacji jest lejtmotywem współczesnej myśli politycznej i prywatnej. Partycypacji jest wszędzie - od peryferii po korporacyjne biura. £7.92 - Wezwanie do partycypacji jest lejtmotywem współczesnej myśli politycznej i prywatnej.

Fundacja Bęc Zmiana Koszmar partycypacji Niezależna praktyka Markus Miessen. Oprawa miękka: Wydanie: drugie: ISBN: 978-83-624-1862-6: EAN: 9788362418626: Liczba stron: 368: Format: 120x200mm: Cena katalogowa: 37,00 zł ... Wezwanie do partycypacji jest lejtmotywem współczesnej myśli politycznej i prywatnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI