Kambodża i Laos (Pascal Gold)

Kambodża i Laos (Pascal Gold) - Łukasz Kozłowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Kozłowski
WYMIAR
6,77 MB
NAZWA PLIKU
Kambodża i Laos (Pascal Gold).pdf
ISBN
7930183893650

OPIS

#angkorSpacer pomiędzy świątyniami to podróż przez pięć wieków historii i znakomite miejsce, by poznać ewolucję sztuki khmerskiej między IX a XIV stuleciem.#tonlesapNa wodzie unosi się tu wszystko: domy, świątynie, szkoły, stacja benzynowa. Smakosze mogą spróbować „owoców jeziora” w pływającej restauracji.#mekongRejs ze Siem Reap przez jezioro Tonle Sap i odnogi Mekongu do Phnom Penh to świetna okazja do obserwacji codziennego życia mieszkańców.#luangprabangPerfekcyjne połączenie tradycyjnej laotańskiej architektury z europejskim stylem. Warto obejrzeć zachód słońca nad rzeką i zajrzeć na nocny targ.Podróż do Kambodży i Laosu to ciągłe odkrywanie kolejnych tajemnic ukrytych w głębi dżungli, to czas spędzony z gościnnymi i otwartymi ludźmi. Spokojny rytm życia wyznacza tu potężny Mekong. Warto zwolnić i znaleźć spokój ducha wśród natury i świątyń.Łukasz Kozłowski, autor przewodnika

Kategorie produktów. Książki > Literatura podróżnicza (1053) Książki > Sport (242) Tajlandia, Kambodża, Laos i Wietnam to według wielu podróżników najciekawsze kraje Azji Południowo-Wschodniej.

Nr katalogowy: MR08247620. Okładka: Miękka ze skrzydełkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI