365 Drzew

365 Drzew - Cecylia Malik | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cecylia Malik
WYMIAR
10,45 MB
NAZWA PLIKU
365 Drzew.pdf
ISBN
3285944939530

OPIS

Fotografie zebrane w formie albumu wydanego przez Fundację Bęc Zmiana, opatrzone są tekstami kilkunastu autorów, m.in. Sylwii Chutnik, Adama Wajraka oraz licznych entuzjastów działania podjętego przez Cecylię Malik, którzy podają rozmaite sposoby czytania 365 drzew, od wątków emancypacyjnych, ekologicznych, zjawiska odzyskiwania przestrzeni publicznej przez mieszkańców miast, po czysto przygodowe. Tłumy dziewczyn będą chciały wspiąć się wyżej, niż się da, wyżej, niż się żyje. Do chmur, może nawet do gwiazd. Spojrzą z góry na dotychczasowy dom z jego nagle maleńkim ekranikiem telewizora typu plazma.Sylwia Chutnik Choć Cecylia jest malarką, to jej drzewny projekt dla mnie nie jest tylko artystyczny. On jest przyrodniczy, bo przywraca nam, ludziom, drzewa.Adam Wajrak

The most comprehensive In-Play service. Watch Live Sport.

365 Days (2020). Laura, in order to save her relationship from falling apart, goes to Sicily, where she meets... 365 online requires the use of cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI