Zmowa milczenia

Zmowa milczenia - Chandler Baker | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chandler Baker
WYMIAR
9,21 MB
NAZWA PLIKU
Zmowa milczenia.pdf
ISBN
5415661876630

OPIS

„Szczera, aktualna i absolutnie fascynująca”. Reese Witherspoon„Wielkie kłamstewka w świecie korporacyjnych nadużyć. Manifest pracujących matek i kobiecej przyjaźni ery #MeToo”. Entertainment WeeklySloane, Ardie i Grace od lat pracują w korporacji Truviv. Gdy niespodziewanie umiera prezes firmy, wszyscy pracownicy sądzą, że jego następcą zostanie Ames Garrett, przełożony prawniczek. Mówi się, że z kobietami łączą go raczej trudne relacje, ale dotychczas nikt nie traktował tych plotek poważnie. Niewygodne dla firmy incydenty zamiatano pod dywan i udawano, że podobne zajścia nigdy nie miały miejsca. Świat się jednak zmienia, a pracownice Truvivu nie zamierzają patrzeć na ten awans obojętnie. Zdeterminowane rozpoczynają ujawnianie dawnych kłamstw i sekretów. Miarka się przebrała.Gdybyście tylko nas słuchali, nic z tego by się nie wydarzyło…„Ekscytująca powieść pełna ostrych jak brzytwa spostrzeżeń na temat tożsamości kobiety w dzisiejszym świecie. Błyskotliwa i niezwykle aktualna”.USA Today

Jej siostra bliźniaczka Gaelle właśnie wychodzi z... 📺 Zmowa milczenia (2017) Das Verschwinden - Dwudziestoletnia Janine Grabowski znika bez śladu, a policja szybko odkłada sprawę do szuflady. Matka dziewczyny postanawia odszukać ją na własną rękę,... 📺 Zmowa milczenia (2018) The Oath - informacje o serialu w bazie Filmweb.pl.

Na scenie okolonej białymi zasłonami (zza nich wyłaniać się będą postaci) niewiele jest rekwizytów. Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Zmowa milczenia.Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. Zmowa milczenia to książka, która przyciąga okładką i tytułem - prawdopodobnie gdyby była to powieść niepolskiego autora nie zwróciłabym uwagi, jak na polskie warunki - szok. I kolejna zaleta po przeczytaniu książki, dzięki której chcę polecić tę książkę - zupełnie odbiega od polskich powieści, książki z ... O tym, że po zbrodni była zmowa, media pisały od początku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI