[OUTLET] 101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce. Przewodnik 2014/2015

[OUTLET] 101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce. Przewodnik 2014/2015 - Magda Gessler | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magda Gessler
WYMIAR
12,17 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] 101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce. Przewodnik 2014/2015.pdf
ISBN
5878364613513

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Idealny przewodnik na wakacyjne podróże po Polsce!Gdzie dobrze zjeść? Jak dojechać? Gdzie najlepiej wypocząć?Na te i inne pytania Magda Gessler odpowiada w najnowszej swojej książce prezentując , jej zdaniem, najlepsze restauracje i hotele w Polsce.Zadziwiające jak bardzo nieodkrytym krajem jest Polska. Nie wiemy gdzie i co zjeść, nie mamy pojęcia gdzie przenocować. Nikt nam dotąd nie powiedział, że wystarczy odrobinę zboczyć z utartego szlaku, żeby odnaleźć miejsca magiczne i nieprawdopodobnie smaczne. Magda Gessler od lat przemierza nasz kraj wzdłuż i wszerz.W trakcie swoich podróży poznała ludzi tworzących z pasją nietuzinkowe restauracje i hotele. W swoim przewodniku postanowiła podzielić się doświadczeniem tych miejsc, bo ich istnienie jest spełnieniem jej marzenia o Polsce smacznej, serdecznej i gościnnej.Wszystkie miejsca w przewodniku łączy jedno – nie należą do sieciowych korporacji gastronomicznych czy hotelowych. Atmosfera którą można w nich odnaleźć nie ma sobie równych, bo właściciele tych lokali – restauracji i hoteli – obecni są w nich zarówno duchem jak i ciałem. Niektóre miejsca szczególnie ciepło zachowały sięw pamięci Magdy Gessler, postanowiła więc uhonorować je „Poziomkami Magdy Gessler”, jej prywatnym znakiem jakości.Magda GesslerRestauratorka, malarka, podróżniczka, czarodziejka w kuchni i w życiu. Twórczyni nowych miejsc i nowych smaków. Autorka wielu książek kulinarnych. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" oraz jurorka polskiej edycji "MasterChef". Stała felietonistka tygodnika"Newsweek Polska".

6,8 / 10 6 ocen 0 opinii . Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska ... W swojej pracy podróżuję po Polsce pełnej smaku.

... Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] 101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI