Morze ciemności. Cykl Okruchy gorzkiej czekolady. Tom 1

Morze ciemności. Cykl Okruchy gorzkiej czekolady. Tom 1 - Elżbieta Sidorowicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Sidorowicz
WYMIAR
4,47 MB
NAZWA PLIKU
Morze ciemności. Cykl Okruchy gorzkiej czekolady. Tom 1.pdf
ISBN
6653540887477

OPIS

Życie nie jest słodką pralinką. Życie to czasem gorzka czekolada.Skąd wiadomo, która nam się przytrafi?Rodzice nastoletniej Ani decydują się kupić stary, zrujnowany dworek na peryferiach miasta. Gdy rozpoczynają remont i modernizację domu, wszystko zdaje się iść ku dobremu. Jednak nic nie jest w stanie zatrzymać biegu wydarzeń...Ania, uzdolniona uczennica liceum plastycznego, zostaje zupełnie sama w wielkim, pustym, nienadającym się do życia domu. Bez wody, gazu, telefonu. I bez kogokolwiek bliskiego. Świat malarstwa, muzyki, poezji, wszystko, co było dla niej ważne, przestaje istnieć. Jak pogodzić się ze stratą? Jak żyć?Okruchy gorzkiej czekolady. Morze ciemności to słodko-gorzka opowieść o utraconym raju i o mozolnym odbudowywaniu go z drobin piasku. O dumie, godności, przyjaźni. O samotności.I o miłości, potężnej jak śmierć.

Tom 1. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Cykl Okruchy gorzkiej czekolady.

To książka skierowana wydawać by się mogło do młodszego czytelnika, jednak uważam że jest to powieść uniwersalna. Każdy powinien się w niej odnaleźć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI