Félix i niewidzialne źródło

Félix i niewidzialne źródło - Eric-Emmanuel Schmitt | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric-Emmanuel Schmitt
WYMIAR
6,91 MB
NAZWA PLIKU
Félix i niewidzialne źródło.pdf
ISBN
1371977056825

OPIS

CZASEM BY ODNALEŹĆ SENS ŻYCIA, TRZEBA WRÓCIĆ DO ŹRÓDEŁ SWOJEGO ISTNIENIAJego imię znaczy „szczęśliwy” - Felix wie to od mamy, Fatou, która mieszka w Paryżu i prowadzi kawiarnię, ale pochodzi z Afryki i ma moc nadawania znaczeń, bo widzi i rozumie więcej.Felix o swoim szczęściu nie myśli do czasu, gdy pewnego dnia wszystko w jego życiu się zmienia. Mama przestaje się uśmiechać, a w jej oczach gaśnie życie. Sprawia wrażenie martwej w środku. Chłopiec postanawia ratować ją za wszelką cenę - zabiera Fatou do magicznej, migoczącej kolorami Afryki, gdzie na kobietę czekają duchy przodków.Pustynna ziemia skrywa potężne tajemnice, o których zachodni medycy nie mają pojęcia. Wśród nocy, w jasnym świetle księżyca do głosu dochodzą pradawne siły - tylko one mogą wskrzesić w Fatou wolę istnienia i na powrót zjednoczyć ją z ziemią, która dała jej życie.Czy mały Felix zdąży doprowadzić matkę do niewidzialnego źródła, zanim będzie za późno? Czy znów będzie szczęśliwy?***Najnowsza powieść Erica-Emmanuela Schmitta to nowa odsłona bestsellerowego Cyklu o Niewidzialnym. Podobnie jak niegdyś bohater Oskara i pani Róży Felix musi odkryć sens życia, a ma na to niewiele czasu.

Ten, kto dobrze patrzy, w końcu zobaczy. Éric-Emmanuel Schmitt Félix i niewidzialne źródło Zobacz więcej CZASEM BY ODNALEŹĆ SENS ŻYCIA, TRZEBA WRÓCIĆ DO ŹRÓDEŁ SWOJEGO ISTNIENIA Jego imię znaczy „szczęśliwy" - Felix wie to od mamy, Fatou, która mieszka w Paryżu i prowadzi kawiarnię, ale pochodzi z Afryki i ma moc nadawania znaczeń, bo widzi i rozumie więcej.

6,8 / 10 181 ocen 52 opinii . Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Cykl o Niewidzialnym literatura piękna .

POWIĄZANE KSIĄŻKI