Domy z soli

Domy z soli - Hala Alyan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hala Alyan
WYMIAR
5,11 MB
NAZWA PLIKU
Domy z soli.pdf
ISBN
3334584585205

OPIS

„Domy z soli” to liryczna wielopokoleniowa opowieść o miłości, dojrzewaniu, radości i niepokojach.W przeddzień ślubu Alii matka wróży dziewczynie z fusów. Widzi, że ukochaną córkę, męża i jej dzieci czeka wiele niespokojnych chwil oraz tajemnicze podróże. Matka większość wizji postanawia zachować dla siebie. Wkrótce Alia wraz z dziećmi zmuszona jest do przeprowadzki do Kuwejtu, gdzie mimo trudności zaczynają układać sobie życie od nowa. W poszukiwaniu bezpieczeństwa dla siebie członkowie rodziny udadzą się do Bejrutu, Paryża, Bostonu i wielu innych miejsc. Czy wróżba sprzed wielu lat się spełni?Opowieść o rodzinie Jakoub to historia, w której niezwykle odważne kobiety są odpowiedzialne za zagwarantowanie szczęścia własnym dzieciom. Gdy miłość i nadzieja przeplatają się z wojną i smutkiem, najpiękniejsze potrafią być najmniejsze okruchy codzienności…Hala Alyan jest palestyńsko-amerykańską pisarką i poetką. Przez wiele lat mieszkała w różnych częściach Bliskiego Wschodu. Ukończyła doktorat z psychologii i podjęła pracę na Uniwersytecie Nowojorskim. Publikowała w „Guernice” i innych magazynach literackich. Mieszka z mężem na Brooklynie.

Wrzosowa Dom na sprzedaż 162 m² 6 pokoi Bez pośrednika. Do sprzedania duży dom na ul.

Wkrótce Alia wraz z dziećmi zmuszona jest do ... Jeśli plamy z soli szpecą buty zamszowe - przemyj je ciepłym mlekiem, a wcześniej wyczyść gumową szczoteczką. Beata Jasina-Wojtalak / 15.01.2021 16:39.

POWIĄZANE KSIĄŻKI