Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 2

Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 2 - Smantha Shannon | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Smantha Shannon
WYMIAR
9,2 MB
NAZWA PLIKU
Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 2.pdf
ISBN
1522299339920

OPIS

Rozdarty świat.Królowiectwo bez dziedziczki.W trzewiach ziemi pradawny wróg budzi się z tysiącletniego snu.Dom Berethnet włada Inys od stuleci. Wciąż niezamężna królowa Sabran IX musi wydać na świat córkę, by uchronić swoje królowiectwo przed zgubą – lecz u jej wrót kłębią się skrytobójcy. Ead Duryan, choć jest na dworze od lat i wyniesiono ją do rangi damy dworu, pozostaje lojalna jedynie wobec tajemniczej organizacji czarodziejek. Ma za zadanie strzec Sabran przed zakazaną magią.Po drugiej stronie mrocznego morza Tané jest gotowa poświęcić wszystko, by zostać jeźdźcem smoków, ale los zmusza ją do podjęcia decyzji, która może zniszczyć jej życie.Wschód i Zachód nie potrafią się wyzbyć wzajemnej wrogości nawet w obliczu wzbierających sił chaosu, żądnych na zawsze odmienić oblicze świata.

Część 2 Shannon Samantha.pdf na koncie użytkownika rs38R • folder Ebooki • Data dodania: 27 sty 2020 Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 2.

recenzje: 1 Dodaj swoją recenzj ... 📚 Poznaj "Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 2" autorstwa Samantha Shannon.

POWIĄZANE KSIĄŻKI