Wykorzystaj swój potencjał... pokonaj lęk i obawy

Wykorzystaj swój potencjał... pokonaj lęk i obawy - Joseph Murphy | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joseph Murphy
WYMIAR
10,21 MB
NAZWA PLIKU
Wykorzystaj swój potencjał... pokonaj lęk i obawy.pdf
ISBN
8464389244659

OPIS

Możesz stać się tym, kim chcesz - przypomina autor poradników wszech czasów dr J. Murphy.„Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie”.Psycholodzy już dawno odkryli, jak wielką moc ma pozytywne myślenie i wzorce zapisane w podświadomości. Dr Murphy zaś uczy, jak skutecznie wpływać na podświadomość i zastępować szkodliwe przekonania wzorcami prowadzącymi do sukcesu w określonej dziedzinie życia. Radzi, jak uporać się z dojmującym lękiem i obawami, które odbierają radość i utrudniają życie. Uczy, jak wyzbywać się niepewności, a wzbudzać w sobie ufność i znajdować wewnętrzną siłę, która doprowadzi cię do poczucia spełnienia.Możesz stać się tym, kim chcesz.

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! „Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem.

Uczy, jak wyzbywać się niepewności, a wzbudzać w sobie ufność i znajdować wewnętrzną siłę, która doprowadzi cię do poczucia spełnienia. ... Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI