Koniec samotności

Koniec samotności - Janusz Leon Wiśniewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Leon Wiśniewski
WYMIAR
12,40 MB
NAZWA PLIKU
Koniec samotności.pdf
ISBN
6893259265038

OPIS

Kontynuacja „Samotności w Sieci”, książki-fenomenu.Główni bohaterowie "Końca samotności" to nowe pokolenie. Kuba i Nadia również poznali się dzięki Internetowi, ale… w klasztorze. Ich związek jest całkowitym przeciwieństwem chłodnej relacji łączącej rodziców Kuby.Wszystkie postaci nieoczekiwanie połączy jedna książka, a historia Nadii i Jakuba nabierze niespodziewanego, wręcz kryminalnego tempa.

Kuba i Nadia również poznali się dzięki Internetowi, ale… w klasztorze. Ich związek jest całkowitym przeciwieństwem chłodnej relacji łączącej rodziców Kuby. Koniec samotności to historia Jakuba i Nadii, przedstawicieli młodego pokolenia, obywateli świata, którzy mają nieograniczone możliwości rozwoju i wyboru ścieżek życiowych.

Wydaje się, że jedyne, co ich łączy, to „Koniec samotności" z pewnością nie jest takim hitem jak „Samotność w sieci", bez wątpienia autor bardzo wysoko podniósł sobie poprzeczkę, jednak otrzymujemy cudowną historię miłosną dwojga młodych ludzi. Poszczególne wątki są rozbudowane, poruszające historie życia bohaterów wypełnione szczegółami, co chwilami ... Koniec samotności Książka już od 22,36 zł - od 22,36 zł, porównanie cen w 30 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI