Adela. Jednorożec mimo wszystko

Adela. Jednorożec mimo wszystko - Ludivine Irolla | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ludivine Irolla
WYMIAR
12,7 MB
NAZWA PLIKU
Adela. Jednorożec mimo wszystko.pdf
ISBN
8014993946670

OPIS

Adela jest przemiłą klaczą, która urodziła się z rogiem na głowie. Mimo tego rzucającego się w oczy defektu wiedzie spokojne życie w pełnym dziwnych zwierząt gospodarstwie Norberta Dobromiłego. Między nami mówiąc, On i jego córka są szczęściarzami jakich mało – wygrali nawet główną nagrodę na loterii! Wkrótce wszyscy zaczynają podejrzewać, że to Adela jest sprawczynią wszystkich szczęśliwych wypadków w gospodarstwie Dobromiłych. Ale czy to możliwe? Przecież jest tylko zwykłym koniem, który nawet nie wierzy w magię!

Jednorożec mimo wszystko" to bajka o jednorożcu inna niż wszystkie. A dlaczego? Bo Adela prawdopodobnie jest jednorożcem, jednak wcale się za takiego nie uważa.

Koń prawie jak wszystkie inne, z jedną malutką cechą szczególną: mam róg na głowie. Na szczęście u Norberta, gospodarza, który przygarn... Adela.

POWIĄZANE KSIĄŻKI