Szczęście dla zuchwałych

Szczęście dla zuchwałych - Petra Hülsmann | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Petra Hülsmann
WYMIAR
12,1 MB
NAZWA PLIKU
Szczęście dla zuchwałych.pdf
ISBN
5759042252506

OPIS

Szczęście nie rośnie na drzewach - czasem trzeba o nie zawalczyć. Zabawna i wzruszająca opowieść o kobiecie, która odważyła się być szczęśliwa.Stoisz po szyję w wodzie? Głowa do góry! Imprezy, wolność, beztroska - dla Marie nie ma nic ważniejszego. Wszystko zmienia się, kiedy jej siostra Christine zapada na ciężką chorobę i prosi, by na czas terapii zaopiekować się jej dziećmi. Jakby tego było mało, Marie ma przejąć jej posadę w rodzinnej stoczni jachtowej. Zupełnie nie ma ochoty na nowe wyzwanie, a tym bardziej na nowego szefa, sztywnego nudziarza o imieniu Daniel. Podczas gdy jedna katastrofa goni drugą, a życie staje się chaosem, Marie powoli zaczyna pojmować, że są na świecie rzeczy, o które warto walczyć. I że pewne sytuacje - na przykład nowa miłość - dopadają człowieka wtedy, gdy się tego najmniej spodziewa.

Stoisz Kilka słów o książce pt. "Szczęście dla zuchwałych" Szczęście nie rośnie na drzewach - czasem trzeba o nie zawalczyć.

Wzrusza życie, które ... Jednakże „Szczęście dla zuchwałych" to nie tylko opowieść o walce o to, by być szczęśliwą. To również wzruszająca, pełna bólu i cierpienia, a także zmuszająca do refleksji historia o walce człowieka ze śmiertelną chorobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI