Sekrety Lublina

Sekrety Lublina - Krzysztof Załuski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Załuski
WYMIAR
4,38 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety Lublina.pdf
ISBN
5708569770927

OPIS

Dłużej nie można już czekać. Dajmy się porwać niepowtarzalnemu klimatowi Lublina. Nadszedł czas, by odkryć sekrety tego królewskiego miasta. Krzysztof Załuski uchyla rąbka tajemnicy i odkrywa niesamowite historie. Zaufajmy jego detektywistycznemu oku.Autor zdradzi, kto z Kośminka stał się wielkim artystą i podbił serca publiczności w paryskiej Olimpii i dlaczego prof. Tadeusza Krwawicza nazywano szarlatanem. Nie dochowa tajemnicy kibiców i ujawni, dlaczego fałszowali bilety na mecze Startu. Krew w żyłach zmrozi opowieść o dzielnym strażaku walczącym z lwem i mieszkańcach Lublina w panice uciekających przed „potworem”. Nagle uchylają się drzwi kościoła Dominikanów. Powiódł się plan doskonały – po relikwiach nie ma już śladu.Wszystkiego jednak nie zdradzimy. Sekret to sekret!

Szanowni Państwo! Lublin to jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast, zachwycający swoją ponad 700-letnią historią. Bardzo dobrze zachowane Stare Miasto tworzy niepowtarzalny i magiczny ... Sekrety Lublina już od 23,29 zł - od 23,29 zł, porównanie cen w 32 sklepach.

Krzysztof Załuski uchyla rąbka tajemnicy i odkrywa niesamowite historie. Zaufajmy jego detektywistycznemu oku. Sprawdź niskie ceny i kup Sekrety Lublina w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Dłużej nie można już czekać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI