Mnożę i dzielę do 1000

Mnożę i dzielę do 1000 - Małgorzata Podleśna | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Podleśna
WYMIAR
11,38 MB
NAZWA PLIKU
Mnożę i dzielę do 1000.pdf
ISBN
2983095038583

OPIS

Książka „Mnożę i dzielę do 1000” zawiera rozszerzenie zakresu liczbowego oraz działania pisemne. To bogaty zestaw ćwiczeń (od przykładów najprostszych do coraz trudniejszych) i doskonała pomoc służąca rozwijaniu u uczniów sprawności mnożenia i dzielenia w rozszerzonym zakresie liczbowym. W książce uczniowie znajdą również przykłady ćwiczeń mnożenia i dzielenia sposobem pisemnym oraz dzielenia z resztą.Opracowanie zawiera różne typy zadań – od tradycyjnych przykładów mnożenia i dzielenia, poprzez drzewka, grafy, działania z okienkami (niewiadomą) oraz tabelki funkcyjne. Taka różnorodność ćwiczeń sprawia, że wykonywanie kolejnych zadań nie jest nużące. Zestawy przykładów zostały dobrane w taki sposób, żeby dziecko spostrzegło zależności występujące między działaniami mnożenia i dzielenia i rozumiało, że są to działania wzajemnie odwrotne.Na górze każdej strony znajduje się zapis informujący o zakresie liczbowym i typie ćwiczeń.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Książka „Mnożę i dzielę do 1000" zawiera rozszerzenie zakresu liczbowego oraz działania pisemne.

Książka „Mnożę i dzielę do 1000" zawiera rozszerzenie zakresu liczbowego oraz działania pisemne. To bogaty zestaw ćwiczeń (od przykładów najprostszych, Mnożę i dzielę do 1000, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Książka „Mnożę i dzielę do 1000" zawiera rozszerzenie zakresu liczbowego oraz działania pisemne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI