Królestwo

Królestwo - Jo Nesbo | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Nesbo
WYMIAR
9,6 MB
NAZWA PLIKU
Królestwo.pdf
ISBN
3603318007878

OPIS

W norweskiej wiosce gdzieś w górach mechanik Roy wiedzie spokojne, proste życie. Kiedy jego przedsiębiorczy brat Carl wraca po latach z propozycją budowy hotelu, odżywają mroczne sekrety ich dzieciństwa i czasu dorastania. Roy zawsze bronił młodszego brata przed rówieśnikami i chronił przed złośliwymi plotkami, ale teraz jego lojalność zostaje poddana próbie.Gdy miejscowy stróż prawa wznawia śledztwo w sprawie tragicznej śmierci rodziców braci, Roy staje przed dylematem, jak wiele jest w stanie poświęcić w imię braterskiej miłości.

W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Arendelle - królestwo pojawiające się w filmie animowanym Kraina lodu. Jest domem Anny, Elsy oraz ich rodziców.

To kobieca solidarność, bo kobieta to ... Królestwo stawia na jakość i dobrą atmosferę. Klub muzyczny, który będzie działał wieczorami został dostosowany akustycznie do specyficznej przestrzeni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI