Kamizelka (Lektura z opracowaniem)

Kamizelka (Lektura z opracowaniem) - Bolesław Prus | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bolesław Prus
WYMIAR
4,49 MB
NAZWA PLIKU
Kamizelka (Lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
3914133999178

OPIS

Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury. Zamieszczone na końcu książki opracowanie podporządkowano podstawie programowej. Zawiera ono ciekawy biogram autora, streszczenie, mapę mentalną, najważniejsze zagadnienia omawiane na lekcjach, a także wiele inspirujących informacji, podpowiedzi i zadań, dzięki którym czytanie lektury staje się twórczą przygodą. Opracowanie powstało pod kierunkiem Katarzyny Zioły-Zemczak, nauczycielki języka polskiego z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, wieloletniej doradczyni metodycznej, a obecnie konsultantki ds. języka polskiego pracującej na co dzień z nauczycielami.

Data zakończenia 2020-05-27 - cena 6,01 zł Opis: Kamizelka z opracowaniem - Prus Bolesław. Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli.

— Tak… to katar! — powtórzyła pani uż głośno. KAMIZELKA LEKTURA Z OPRACOWANIEM Bolesław Prus 0 ocen Wydawnictwo: SBM. Kategoria: Lektury.

POWIĄZANE KSIĄŻKI