Bored? Games! Gry do nauki języka angielskiego PoziomA1-B1

Bored? Games! Gry do nauki języka angielskiego PoziomA1-B1 - Ciara FitzGerald | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ciara FitzGerald
WYMIAR
11,83 MB
NAZWA PLIKU
Bored? Games! Gry do nauki języka angielskiego PoziomA1-B1.pdf
ISBN
5518491276954

OPIS

Jesteś już zmęczony tradycyjnymi metodami nauki i chciałbyś, żeby angielskie konstrukcje same wchodziły Ci do głowy? A może musisz okiełznać dużą (lub nieco mniejszą) grupę niesfornych uczniów i brakuje Ci już pomysłów na nowe zabawy? Jeśli masz zaszczyt być przedstawicielem którejś z tych frakcji, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję na krótkie letnie i długie zimowe wieczory!Bored? Games! to ponad 40 ilustrowanych gier dla uczących się języka angielskiego na poziomie podstawowym I średnio- zaawansowanym. Pomogą Ci one nie tylko w podszlifowaniu języka angielskiego, ale też zapewnią doskonałą rozrywkę Tobie i Twoim uczniom lub znajomym.Razem z naszymi grami:udoskonalisz znajomość angielskich konstrukcji gramatycznych na poziomie A1-B1,przełamiesz barierę językową, dyskutując ze znajomymi na wybrane tematy,udowodnisz swoim podopiecznym, że nauka może być przyjemna,odnajdziesz skuteczny sposób na wieczorną nudę.

Memrise. Każdy kto mnie zna wie, że często polecam tę stronę do indywidualnej nauki słówek:) Po (bezpłatnym) zalogowaniu do serwisu otrzymujemy dostęp do ogromnej ilości kursów (nie tylko do nauki angielskiego) na każdym poziomie zaawansowania. Książka - Bored? Games! English board games for learners and teachers.

Data zakończenia 2019-12-04 - cena 87,41 zł Pomogą Ci one nie tylko w podszlifowaniu języka angielskiego, ale też zapewnią doskonałą rozrywkę Tobie i Twoim uczniom lub znajomym.Razem z naszymi grami:- udoskonalisz znajomość angielskich konstrukcji gramatycznych na poziomie B1-C1,- przełamiesz barierę językową, dyskutując ze znajomymi na wybrane tematy,- udowodnisz ... Książka Bored? Games! English board games for learners and teachers Gry do nauki języka angielskiego A1-B1, pochodzi z wydawnictwa Preston Publishing. Autorami książki są Ciara FitzGerald, Daniel Łukasiak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI