Twoje szczęście jest w Tobie

Twoje szczęście jest w Tobie - John Powell SJ | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Powell SJ
WYMIAR
12,86 MB
NAZWA PLIKU
Twoje szczęście jest w Tobie.pdf
ISBN
4437266165190

OPIS

Ile razy w swoim życiu zastanawiałeś się, gdzie jest Twoje szczęście? Gdzie zwykle go szukasz? W akceptacji ze strony ukochanej osoby? W tym, jak wyglądasz? W nowym samochodzie albo remoncie domu? Jeśli naprawdę chcesz odnaleźć szczęście, zwróć się do osoby, która jako jedyna może Ci je dać: porozmawiaj z samym sobą.Właśnie takie wyzwanie rzuca nam John Powell, jednocześnie oferując skuteczną, potwierdzoną doświadczeniem metodę zmierzenia się z nim. Dziesięć zadań, dziesięć ćwiczeń ducha i ciała, dziesięć nowych błogosławieństw. Oto klucz do spełnienia.Twoje szczęście jest w Tobie.John Powell SJ (1925-2009) - jezuita, wykładowca na Uniwersytecie Loyola w Chicago. Autor bestsellerów, m.in. Dlaczego boję się kochać? , Jak kochać i być kochanym, Miłość bez warunków.

John Powell SJ (1925-2009) - jezuita, wykładowca na Uniwersytecie Loyola w Chicago. Autor bestsellerów, m.in.

Dlaczego boję się kochać?, Jak kochać i być kochanym, Miłość bez warunków. Twoje szczęście jest w Tobie. John Powell SJ (1925-2009) - jezuita, wykładowca na Uniwersytecie Loyola w Chicago.

POWIĄZANE KSIĄŻKI