Tajemnica faraona. Cykl Z archiwów NUMA

Tajemnica faraona. Cykl Z archiwów NUMA - Clive Cussler | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clive Cussler
WYMIAR
11,3 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica faraona. Cykl Z archiwów NUMA.pdf
ISBN
4700394830082

OPIS

Cykl Z archiwów NUMANowe przygody Kurta Austina i Zespołu Specjalnego Narodowej Agencji Badań Morskich i Podwodnych NUMAPozbawiony skrupułów potentat zamierza zmienić Egipt w nowe imperium,potężniejsze niż w czasach faraonów. Dysponuje śmiertelnie niebezpieczną bronią: znalezioną w Mieście Umarłych tajemniczą substancją zwaną Czarną Mgłą, która ma jakoby moc odbierania życia żywym i przywracania go umarłym…To groźba dla całego świata. Dlatego Kurt Austin i zespół NUMA muszą zrobić wszystko, żeby zniweczyć obłędny plan. Najpierw jednak muszą dotrzeć do prawdy zawartej w starodawnych mitach i zmierzyć się z legendarnym bogiem Ozyrysem, władcą krainy cieni...Najpopularniejszy i najbardziej lubiany autor powieści przygodowo--sensacyjnych na świecie. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam jest uosobieniem przygody, tak jak jego najsłynniejszy bohater, Dirk Pitt .

Nowy bestseller Wielkiego Mistrza Przygody z cyklu "Z archiwów NUMA".Nowe przygody Kurta Austina i Zespołu Specjalnego NUMA. Pozbawiony skrupułów potentat zamierza zmienić Egipt w nowe Tajemnica faraona - Cykl Z archiwów NUMA Pozbawiony skrupułów potentat zamierza zmienić Egipt w nowe imperium, potężniejsze niż w czasach faraonów.

Dysponuje śmiertelnie... Książka Pakiet:Ttajemnica faraona/ nożownik/ pirania. do kupienia na multiszop.pl za jedyne 57,84 zł (Rabat 42%).

POWIĄZANE KSIĄŻKI