Rzeki

Rzeki - Peter Goes | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Goes
WYMIAR
7,73 MB
NAZWA PLIKU
Rzeki.pdf
ISBN
4452644868114

OPIS

Nowa wielkoformatowa książka autora „Rzeki czasu”: efektownie narysowany edukacyjny album o najważniejszych rzekach świata.Nil i Amazonka.Ganges i Jangcy.Dunaj i Missisipi.I wiele, wiele więcej…Wyrusz w rejs po 36 słynnych rzekach z 6 kontynentów. Poznaj miejsca, przez które płyną, oraz zdarzenia i postacie, które zapisały się w ich historii. Zobacz żyjące nad nimi zwierzęta i rośliny. Wsłuchaj się w związane z rzekami legendy i mity. Oglądaj pełne szczegółów ilustracje, czytaj zwięzłe, pełne informacji opisy. Daj się ponieść nurtowi opowieści o wodach, wokół których toczy się życie naszej planety.

Siostry Rzeki Oława i Szeszupa z zespołu Sutari w Krakowie. Siostry Rzeki wzywają deszcz- Dzień Ziemi 2020; Dzień dobry, na rzekach budują tylko Bobry.

Rzeki uchodzące do zbiornika wodnego nazywa się rzekami głównymi, pozostałe to ich dopływy. Rzeka główna wraz z dopływami tworzy system rzeczny. Rzeki w Polsce zimą zamarzają.

POWIĄZANE KSIĄŻKI