Nie odpisuj

Nie odpisuj - Marcel Moss | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcel Moss
WYMIAR
5,5 MB
NAZWA PLIKU
Nie odpisuj.pdf
ISBN
1800803364937

OPIS

Thriller psychologiczny tajemniczego autora profilu ZWIERZENIE.Już 100 000 Polaków zdradziło mu swoje najgłębsze sekrety.Thriller, na który czeka cały Internet.Żałuję, że przeczytałam tę wiadomość...To okrutne, ale żywię się cierpieniem innych ludzi. Cudze nieszczęście dodaje mi otuchy i uzmysławia, że świat nie zmówił się przeciwko mnie. Nie tylko ja mam pod górkę.Czy możesz wierzyć ludziom, których poznajesz w internecie?Martyna prowadzi profil społecznościowy, na którym internauci anonimowo zdradzają swoje tajemnice. Pogrążona w depresji kobieta zaczytuje się w problemach obcych ludzi, których cierpienie dodaje jej otuchy. Wydaje jej się nawet, że zna swoich czytelników lepiej niż oni sami.Pewnego dnia dostaje jednak wiadomość, którą powinna była zignorować. Opróżniona butelka wina sprawia, że dziewczyna traci czujność i odpisuje. W jednej chwili Martyna przestaje być tylko powiernicą sekretów anonimowych internautów. Od teraz staje się częścią czyjegoś życia, które jest jeszcze bardziej przerażajace niż to opisywane w zwierzeniach.Gdyby tylko nie odpisała na tę wiadomość…Oboje jesteśmy nierozumiani. Oboje tkwimy w próżni, gdzie nikt nie słyszy naszego wołania o pomoc.

Thriller, na który czeka cały Internet. Nie wiedzą jacy są, nie znają ich znajomych i krewnych. Nie wiedzą, czego się spodziewać i jak zareagować, bo znajomość jest jeszcze bardzo „delikatna".

- Ceny już od 17,94 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 7 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Marcel Moss - Nie odpisuj • pliki użytkownika RobaczeQ7 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Marcel Moss Nie odpisuj.epub, Marcel Moss Nie odpisuj.mobi Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. NIE ODPISUJ Martyna prowadzi profil społecznościowy, na którym internauci anonimowo zdradzają swoje tajemnice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI