Lalka. Tom 3. ABC Klasyka polska. Lektury. Tom 7

Lalka. Tom 3. ABC Klasyka polska. Lektury. Tom 7 - Bolesław Prus | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bolesław Prus
WYMIAR
3,90 MB
NAZWA PLIKU
Lalka. Tom 3. ABC Klasyka polska. Lektury. Tom 7.pdf
ISBN
8486495745400

OPIS

Najważniejsze polskie dzieła na jednej półce! Wyjątkowa kolekcja, która pozwala poznać bogactwo polskiej literatury. By je odkrywać i stale powracać.ABC Klasyka polska. Lektury - książki obowiązkowe w każdym wieku!Rozgrywająca się w II połowie XIX wieku historia szalonej i nieszczęśliwej miłości warszawskiego kupca Stanisława Wokulskiego do arystokratki Izabeli Łęckiej. Opowieść o ludzkich pasjach, tęsknotach, uczuciach i dążeniach, w której przeplatają się ideały romantyczne i pozytywistyczne. Bogactwo ludzkich typów, mistrzowsko wykreowane przez Prusa sylwetki intrygujących, skomplikowanych i niejednoznacznych bohaterów, a wszystko na tle Warszawy końca XIX wieku przedstawionej z reporterską dokładnością i dziennikarskim zmysłem obserwacyjnym. Wnikliwy portret ludzi i miasta.

Lektury - książki obowiązkowe w każdym wieku! Sprawdź niskie ceny i kup Lalka. Tom 3.

Lektury" to wybitni polscy pisarze i ich największe dzieła w ekskluzywnym wydaniu w twardej oprawie. Lalka [Audiobook PL] Bolesław Prus Tom III:Na tle naszej literatury bardzo ubogiej w przekonywająco pokazane sprawy miłości "Lalka" Prusa jest fenomenalnie ż... Lalka. Tom 3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI