Żyli długo i szczęśliwie

Żyli długo i szczęśliwie - Katy Cannon | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katy Cannon
WYMIAR
12,95 MB
NAZWA PLIKU
Żyli długo i szczęśliwie.pdf
ISBN
1294389414687

OPIS

Megan wie, czego chce od życia i zamierza to zdobyć bez względu na to, co powiedzą jej rodzice.Eliot dawno już zrezygnował ze wszystkich swoich planów na przyszłość i wtedy pojawia się Megan z propozycją, która zmieni jego życiowe plany na zawsze. Razem wyruszają w podróż, aby uciec z rodzinnego miasta i gonić za marzeniami. Ale życie to przygoda, której nawet Megan nie jest w stanie przewidzieć.Powieść o pogoni za marzeniami i chwytaniu dnia, takiego jakim jest.

Przykłady użycia - "i żyli długo i szczęśliwie" po angielsku. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.

Sala weselna do 200 osób wraz z noclegiem i strefą SPA. Dwór Afrodyta to klasa sama w sobie. Kopciuszek: Po tym, jak żyli długo i szczęśliwie Cinderella: After Ever After.

POWIĄZANE KSIĄŻKI