Świat Ludwika

Świat Ludwika - Andrzej Katzenmark | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Katzenmark
WYMIAR
7,71 MB
NAZWA PLIKU
Świat Ludwika.pdf
ISBN
1679258603870

OPIS

Życie Ludwika jak życie każdego człowieka można by zmieścić w jednym worku niesionym na plecach, jedynie wyczuwanym, a przede wszystkim wyobrażanym, niekiedy bardzo wyraźnie. W tym zszytym jak najstaranniej przez rodzicieli kawałku sprężystego materiału (mniejsza o efekty), a potem naprawianym nieustannie przez dźwigającego (a cóż to może być za naprawa?) mieściły się wszelkie (nie wszystkie) zdarzenia, przeżycia, obserwacje, myśli, oceny, opinie, rozmowy, uczucia, odczucia a także fantazje i zmyślenia oraz sprawy tak odległe, że za ciasny byłby dla nich kosmos, przynajmniej ten oglądany ponad głowami mieszkańców Ziemi. "Świat Ludwika" to zbeletryzowana i pełna humoru gra ze spuścizną filozoficzną, której efekt zaskakuje i wzbudza ciekawość wiodącą do poznania... Prawdy, człowieka, zasad rządzących światem czy może tylko i aż prawdy o sobie samym?Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Jednak wszystkich do tego ciągnie Świat Ludwika - mp3 - opis produktu: Życie Ludwika jak życie każdego człowieka można by zmieścić w jednym worku niesionym na plecach, jedynie wyczuwanym, a przede wszystkim wyobrażanym, niekiedy bardzo wyraźnie. Margonem MMORPG - graficzna gra online w przeglądarce! W sam raz po pracy, a nawet w pracy. Polskie MMORPG.

Przekonaj się, dlaczego kołdry i poduszki Ludwika są tak puszyste i wygodne. Odkryj świat komfortu, który stworzył dla Ciebie producent kołder i poduszek Ludwika. Filed in: Świat Małego Ludwika Tags: ludwika, małego, Pojazdy, Świat Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres email nie zostanie opublikowany. Świat Ludwika to zbeletryzowana i pełna humoru gra ze spuścizną filozoficzną, której efekt zaskakuje i wzbudza ciekawość wiodącą do poznania...

POWIĄZANE KSIĄŻKI