Stranger Things. Wszyscy mówią na mnie Max

Stranger Things. Wszyscy mówią na mnie Max - Brenna Yovanoff | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brenna Yovanoff
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
Stranger Things. Wszyscy mówią na mnie Max.pdf
ISBN
5234065240953

OPIS

Być może najlepsza powieść z uniwersum Stranger Things, jaka powstała!Maxine „Max” Mayfield, mistrzymi Dig Duga i deskorolki, w Gimnazjum Hawkins czuje się obco. Dopiero przyjechała do miasta, jej nieliczni przyjaciele zostali w San Diego, a w Hawkins są z nią tylko nieco oderwana od rzeczywistości mama, nieprzyjazny ojczym oraz nieprzewidywalny i przez to groźny przyrodni starszy brat – Billy. Kiedy więc Dustin i Lucas proponują jej wspólne spędzanie czasu z ich paczką, waha się tylko trochę. I to mimo że Mike patrzy na nią nieprzyjaźnie i mówi coś o tym, że ich magiem była Nastka, a Will naprawdę przypomina zombiaczka zgodnie ze swoim szkolnym przezwiskiem. Max jednak nie ma pojęcia, w co się pakuje i w co będzie musiała uwierzyć…Dowiedz się więcej o jednej z najciekawszych postaci 2. sezonu kultowego serialu Netflix Stranger Things i spojrzyj na innych bohaterów jej oczami. Ta świetnie napisana książka pozwoli ci się przenieść do świata ulubionego serialu i poznać jego kolejne tajemnice!

Jednym z takich spin-offów jest powieść zatytułowana "Wszyscy mówią na mnie Max" napisana przez ... Ebook + książka Wszyscy mówią na mnie Max. Stranger Things, Brenna Yovanoff.

Wszyscy mówią na mnie Max book. Read 203 reviews from the world's largest community for readers.

POWIĄZANE KSIĄŻKI