Piękne ciało

Piękne ciało - Christie Daugherty | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christie Daugherty
WYMIAR
11,65 MB
NAZWA PLIKU
Piękne ciało.pdf
ISBN
8305667102356

OPIS

Dowody nigdy nie kłamią. Trzeba tylko dobrze je odczytać.W prestiżowej dzielnicy Savannah popełniono morderstwo. Ofiarą jest Naomi Scott, młoda studentka prawa. Dziewczynę zastrzelono i brakuje świadków tragicznego zdarzenia.Morderstwem interesuje się reporterka kryminalna Harper McClain. Dziennikarka odnosi wrażenie, że zna ofiarę. Wydaje się jej, że kojarzy tę twarz! Tylko skąd? Zupełnie nie może przypomnieć sobie okoliczności spotkania z Naomi.Według policji zabójcą może być jeden z trzech mężczyzn: były chłopak z kryminalną przeszłością, szalenie zadurzony właściciel baru lub syn prokuratora generalnego, z którym Naomi się spotykała. Wszyscy trzej twierdzą, że ją kochali. Czy któryś z nich mógł zabić?Gdy całe miasto domaga się odpowiedzi na pytanie „kto zabił?”, Harper spotykają problemy zawodowe. W redakcji gazety szykuje się kolejna fala zwolnień. Szefowa Harper obawia się, że obie mogą stracić pracę. Jeżeli chcą przetrwać, dziennikarka musi rozwiązać zawiłą zagadkę pełną zazdrości, miłości i intrygi.Christi Daugherty – przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Pod pseudonimem C.J. Daugherty napisała cykl thrillerów dla młodzieży „Wybrani”, który przetłumaczono na 24 języki. Jej pierwsza powieść kryminalna „Echo morderstwa” ukazała się w 2018 roku.

musimy bardziej nich dotychczas skupić się na pielęgnacji twarzy.Skóra nie tylko traci ... Piękne ciało jest wypielęgnowane oraz jędrne i wcale nie koniecznie musi być w jak najmniejszym rozmiarze. W klinice poznajemy Pacjentów o różnych sylwetkach, przychodzą również osoby, które straciły na wadze kilka, a nawet kilkanaście kilogramów, ale nadal nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Piękne ciała pięknych dziewczyn [ZDJĘCIA] 2014-06-05 0:50 ama Udostępnij.

Sexy kobieta. Szczupła kobieta zdrowe ciało w wodzie morskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI