O praktykowaniu Bożej obecności(wydanie drugie)

O praktykowaniu Bożej obecności(wydanie drugie) - Brat Wawrzyniec od Zmartwychwstania | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brat Wawrzyniec od Zmartwychwstania
WYMIAR
8,90 MB
NAZWA PLIKU
O praktykowaniu Bożej obecności(wydanie drugie).pdf
ISBN
4197104013385

OPIS

Niedługo po wojnie trzydziestoletniej żołnierz Nicolas Herman dostępuje niezwykłej duchowej wizji, która przemienia jego życie. Wstępuje do klasztoru karmelitów bosych i – jako brat Wawrzyniec od Zmartwychwstania – żyje w nim kilkadziesiąt lat, zajmując się przede wszystkim skromną pracą w kuchni i naprawą obuwia.Odnalezione po jego śmierci zapiski i listy pokazały niezwykły geniusz duchowy tego skromnego człowieka, którego myśl porównywana jest dzisiaj ze św. Tomaszem a Kempis czy św. Teresą z Lisieux.Sięgnij po jeden z największych klasyków duchowości chrześcijańskiej!Seria „Perły Duchowości” zainicjowana przez Wydawnictwo Esprit to zbiór klasycznych tekstów w nowych przystępnych tłumaczeniach.

Wydanie: drugie ISBN: 978-83-660-6189-7 Tytuł oryginalny: Écrits et entretiens sur la pratique de la Présence de Dieu, Liczba stron: 120 Format: 130x200mm Cena katalogowa: 19,90 zł ... O praktykowaniu Bożej obecności /oprawa twarda/ Niedługo po wojnie trzydziestoletniej żołnierz Nicolas Herman dostępuje niezwykłej duchowej wizji, która przemienia jego życie. Wstępuje do klasztoru karmelitów bosych i - jako brat Wawrzyniec od Zmartwychwstania - żyje w nim kilkadziesiąt lat, zajmując się przede wszystkim ... 52 historie o zwierzętach Ewa Mirkowska książka pdf.

Szczupła spuścizna literacka XVII-wiecznego francuskiego karmelity Wawrzyńca od Zmartwychwstania pozostaje wciąż jedną z najpopularniejszych książek o duchowości, utrzymującą się od lat na światowych listach religijnych bestsellerów. Czytana jest szczególnie ... O praktykowaniu Bożej obecności czasu patrzę na siebie w Jego świętej obecności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI