Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy

Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy - Malwina Bareła | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Malwina Bareła
WYMIAR
5,54 MB
NAZWA PLIKU
Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy.pdf
ISBN
2048488729679

OPIS

Malwina Bareła, autorka bloga Filozofia Smaku i bestsellerowej książki Lunchbox na każdy dzień, wraca z nowymi przepisami!Czy można szybko ugotować pyszne sezonowe dania, które da się zabrać do pracy? Oczywiście! Czy przygotowanie oryginalnych dań musi się odbijać na naszej kieszeni? Absolutnie nie!Książka „Lunchbox na każdy dzień. Nowe przepisy” zadziwi Cię prostotą, pokaże, jak ograniczyć ilość wyrzucanego jedzenia, jak stworzyć niesamowite dania z niewykorzystanych składników i przy okazji zaoszczędzić pieniądze.Pozwoli zaplanować zakupy i uzmysłowi, że niektóre dania można ugotować z wyprzedzeniem, a nadal będzie tak jak lubisz - smacznie i zdrowo!Pamiętaj, Twój lunchbox nie musi być drogi ani nudny! Wystarczy chwila, by stworzyć posiłek, który sprawi przyjemność Tobie i Twoim bliskim.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Niby fajne atrakcyjne dania, z drugiej strony trzeba się na dwoić i na troić żeby znaleźć te wszystkie składniki. Żyjemy w Polsce i nie tak łatwo znaleźć orientalne, egzotyczne przyprawy. Szczegóły: Lunchbox na każdy dzień - Bareła Malwina.

Dania szybkie, tanie i smaczne. Malwina Bareła wie, co znaczy kolorowy, zdrowy i apetyczny lunch.Autorka kulinarnego bloga Filozofia Smaku wraca w swojej nowej książce „Lunchbox na każdy dzień.Nowe przepisy" z kolejnymi recepturami na atrakcyjne obiady do pracy i szkoły. Autorka zwraca uwagę przede wszystkim na to, by szykowanie dań było szybkie i proste. Książka „LUNCHBOX na każdy dzień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI