Bagażnik, czyli rzecz o pakowaniu

Bagażnik, czyli rzecz o pakowaniu - Magdalena Kilarska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Kilarska
WYMIAR
7,46 MB
NAZWA PLIKU
Bagażnik, czyli rzecz o pakowaniu.pdf
ISBN
9730329791710

OPIS

Czy zdarzyło się Wam na plaży wycierać podkoszulkiem? Albo podczas deszczu maszerować w foliowym worku na śmieci. A może musieliście szorować zęby palcem i pożyczoną pastą? Dobre przygotowanie do wyjazdu jest ważne, bo nie wszystkie rzeczy można zastąpić innymi albo pożyczyć. Oto książka, która pomoże Wam się samodzielnie spakować na każdą wycieczkę – w góry, nad morze, na zieloną szkołę, biwak lub spływ kajakowy. Spokojnie… Antoni Bocian i Pan O!śmiornica będą czuwać nad Waszym bagażem!

wysyłka do 3 - 5 dni ... Bagażnik czyli rzecz o pakowaniu | Kilarska Magdalena | EZOP WYDAWNICTWO. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Bagażnik czyli rzecz o pakowaniu od wydawnictwa Ezop spieszy nam z pomocą jeśli chodzi o tę ostatnią czynność.

Tytuł: Bagażnik czyli rzecz o pakowaniu Autor: Kilarska Magdalena Wydawnictwo: Ezop ISBN: 9788365230324 Rok wydania: 2019 Ilość stron: 56 Format: 24.0x30.5 cm Oprawa: twarda Waga: 0.635 kg Bagażnik, czyli rzecz o pakowaniu SLEVA -0 Kč Autor: Magdalena Kilarska. Sugerowana cena 36,00 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI