Ten cholerny Księżyc

Ten cholerny Księżyc - Algis Budrys | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Algis Budrys
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
Ten cholerny Księżyc.pdf
ISBN
2293598100812

OPIS

Klasyczna powieść science fiction opowiadająca o człowieku jako istocie wiecznie szukającej i badającej z narażeniem życia coraz to nowe obszary.Doktor Edward Hawks prowadzi na zlecenie amerykańskiej marynarki wojennej ściśle tajne badania nad tajemniczym obiektem znalezionym na Księżycu. Wszyscy ochotnicy, którzy mieli odwagę wejść do niego są zabijani za łamanie nieznanych obcych zasad panujących wewnątrz. Kolejnym śmiałkiem, który zostaje wysłany do eksploracji obiektu jest Al Barker – człowiek, który nieraz patrzył śmierci w twarz. Teraz również nie zawaha się wykonać kolejnego nadludzkiego zadania…

Księżyc. W lipcu obchodziliśmy 50. lecie lądowania na księżycu, więc konsekwentnie rozszerzam swoją wiedzę na kosmiczne tematy i zaczytuję się w pozycjach since fiction - traktujących właśnie o ludzkich podbojach wszechświata.

Jest w niej sporo głębi i pewnych przemyśleń, nad którymi można pogłówkować, jadąc miejską komunikacją lub ... 10 zł: Sprzedam książkę ten cholerny księżyc raz przeczytana stan jak nowa idealny. Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI