Śląskie. Mapa samochodowo-krajoznawczaw skali 1:210 000

Śląskie. Mapa samochodowo-krajoznawczaw skali 1:210 000 Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
10,93 MB
NAZWA PLIKU
Śląskie. Mapa samochodowo-krajoznawczaw skali 1:210 000.pdf
ISBN
1015017247431

OPIS

Na mapie zaznaczono ciekawe miejsca, stacje paliw, muzea. Rewers zawiera : alfabetyczny spis miejscowości, oraz mapki z podziałem administracyjnym, kodami pocztowymi, rejestracjami samochodowymi, ochroną przyrody i krainami geograficznymi. Współrzędne geograficzne pozwalają dostosować ją do GPSu.Mapa wodoodporna wydrukowana jest na specjalnym materiale, odpornym na przetarcia, rozdarcia oraz na wilgoć, deszcz, ulewę, grad. Nie wymaga stosowania mapnika. Idealna na każde warunki pogodowe. Po zabrudzeniu jej można ją umyć w wodzie. Może tez służyć jako peleryna od deszczu – STUDIO PLAN gwarantuje 100% wodoodporność.

Na jednej stronie zamieszczono samochodową mapę Dolnego Śląska, która zawiera kilometraż dróg krajowych i wojewódzkich i naniesione atrakcje turystyczne... Mapa samochodowo-krajoznawcza w skali 1:250 000. 1 strona - samochodowa mapa Dolnego Śląska, zawiera kilometraż dróg krajowych i wojewódzkich, naniesione atrakcje turystyczne.

2 strona - spis miejscowości oraz mapki: z podziałem administracyjnym, krainami geograficznymi, rezerwatami i tablicami... Mapa samochodowo-krajoznawcza w skali 1:250 000. 1 strona - samochodowa mapa Dolnego Śląska, zawiera kilometraż dróg krajowych i wojewódzkich, naniesione atrakcje turystyczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI