Plusy i minusy. Książka dla wszystkich, którzy kiedykolwiek bali się matematyki

Plusy i minusy. Książka dla wszystkich, którzy kiedykolwiek bali się matematyki - Stefan Buijsman | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Buijsman
WYMIAR
5,56 MB
NAZWA PLIKU
Plusy i minusy. Książka dla wszystkich, którzy kiedykolwiek bali się matematyki.pdf
ISBN
1998984046544

OPIS

Stefan Buijsman - 24-letni filozof matematyki - jest jak Sheldon Cooper z Teorii wielkiego podrywu. Robi wszystko trochę szybciej niż inni, nic więc dziwnego, że został doktorem w wieku 20 lat. A przecież w szkole niemiłosiernie się nudził i uważał, że algorytmy, różniczki i całki są kompletnie niepotrzebne w codziennym życiu.Dziś Stefan:zna teorię grafów i wie, dlaczego Netflix dokładnie rozpoznaje jego gust filmowypoznał statystykę i rozumie, że nie zawsze idealnie oddaje ona rzeczywistość, nie dziwi go więc, że wybory prezydenckie wbrew sondażom wygrał Donald Trumpzna działanie algorytmów Google’a, więc wie, jak manipulują naszą wiedzą o świecie.Bądź jak Stefan! Uwierz, że każdy człowiek przychodzi na świat z umiejętnościami matematycznymi. Przeczytaj tę książkę i pozwól, by matematyka przestała być źródłem frustracji, a stała się fascynującą przygodą!

Książka dla wszystkich, którzy kiedykolwiek bali się matematyki od Stefan Buijsman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Książka dla wszystkich, którzy kiedykolwiek bali się matematyki" - Stefan Buijsman Mam wrażenie że świat dzieli się na matematyków i tych którzy kiedyś zostali do tej dziedziny wiedzy zrażeni w związku z tym bojkotują wszystko co związane z liczeniem. Opis: Plusy i minusy Książka dla wszystkich którzy kiedykolwiek bali się matematyki - Buijsman Stefan Stefan Buijsman - 24-letni filozof matematyki - jest jak Sheldon Cooper z Teorii wielkiego podrywu. Stefan Buijsman 24-letni filozof matematyki jest jak Sheldon Cooper z Teorii wielkiego podrywu.

ISBN: 978-83-240-5647 ... Plusy i minusy. Książka dla wszystkich, którzy kiedykolwiek bali się matematyki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI