Nie igraj z ogniem

Nie igraj z ogniem - Amanda Searcy | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Amanda Searcy
WYMIAR
12,38 MB
NAZWA PLIKU
Nie igraj z ogniem.pdf
ISBN
2517494338754

OPIS

Sekret, który spala od środkaPorywający thriller Amandy Searcy, amerykańskiej autorki bestsellerów z gatunku Young Adult.Przeprowadzka do ojca i zamieszkanie w remontowanym właśnie hotelu w ponurej, przerażającej mieścinie były dla Jenny koniecznością. Bardzo daleką od jej marzeń i pragnień, ale jedyną, która zapewni jej bezpieczeństwo.Jednak zmiana otoczenia nie uwalnia jej od uzależnienia, które spala ją od środka. Codziennie woła ją ogień. Nie może go powstrzymać od czasu wypadku sprzed lat. Do tego zaczyna mieć dziwne przeczucie, że ktoś obserwuje każdy jej ruch.Czy tajemnice Jenny zostaną odkryte?Czym jest płonąca głęboko w niej prawda?

igrać z ogniem (język polski) [] wymowa: IPA: [ˈiɡraʥ̑ ... Amanda Searcy swoją powieścią pt. „Nie igraj z ogniem" obiecała nam to, że nas porwie w świat thrillerów, budząc w czytelniku niepokój i chęć rozwikłania tajemnicy, którą skrywała młoda bohaterka.

Stowarzyszenie na rzecz bezpieczeństwa pożarowego Nie Igraj z Ogniem działa na rzecz podnoszenia świadomości w zakresie bezpieczeństwa... Ref.: Nie igraj z ogniem kiedy chcesz uniknąć poparzeń Wystarczy jeden błąd, to wszystko gdy płomień jest blisko Nie igraj z ogniem kiedy chcesz uniknąć poparzeń To ciąg dalszy zdarzeń, ciąg dalszy wrażeń [Koma] Można uważać to za błąd, jak kto woli Tak jest, że czasem sytuacja wymyka się z pod kontroli Nie Igraj z Ogniem, Zielona Góra. 17 019 osób lubi to · 2 osoby mówią o tym · 5 użytkowników tu było.

POWIĄZANE KSIĄŻKI