Mój Alex

Mój Alex - Jenn Bennett | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jenn Bennett
WYMIAR
9,10 MB
NAZWA PLIKU
Mój Alex.pdf
ISBN
8942119964524

OPIS

Autorka powieści Miłosne graffiti nagrodzonej RITA AwardZnalazła chłopaka swoich marzeń. Jedyny problem? Jeszcze nigdy się nie spotkali…Bailey Rydell woli stare filmy od plotkowania z koleżankami. I czatowanie na forum dla takich jak ona kinomaniaków. Zwłaszcza że tu spotyka się z „Alexem”. Nie wie o nim dużo. Zna tylko jego internetowe przezwisko. Wie, że jest mądry i dowcipny. I że chyba się w nim zakochała…Powinna się więc cieszyć, że przeprowadza się do Kalifornii, do leżącego przy słonecznej plaży miasteczka surferów, gdzie mieszka jej tata i… Alex. Ale Bailey ma mnóstwo wątpliwości (a co jeśli on jest paskudny?) i nie przyznaje się Alexowi, że tu jest. Ani że dostała pracę w tutejszym muzeum. Ani że codziennie czepia się jej mega wkurzający i mega atrakcyjny chłopak, Porter Roth.Lecz życie jest o wiele bardziej pogmatwane niż filmy i wkrótce Bailey odkrywa tę zwodniczą cienką linię pomiędzy nienawiścią, miłością i czymkolwiek jeszcze, co zaczyna czuć do Portera.Czy pozostanie przy idealnej fantazji - Alexie?Czy też zaryzykuje nieidealny real z Porterem?Wybór jest trudniejszy, niż jej się wydaje…

Ot zwykła historia dwójki młodych ludzi, dopiero co wchodzących w świat. Jednak w tym wszystkim jest coś mądrego, bo autorka porusza tematy dość trudne, takie jak narkotyki i ich skutki, przemoc, trauma i samotność.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI