Kobieta w Watykanie. Jak żyje się w najmniejszym państwie świata

Kobieta w Watykanie. Jak żyje się w najmniejszym państwie świata - Magdalena Wolińska-Riedi | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Wolińska-Riedi
WYMIAR
6,33 MB
NAZWA PLIKU
Kobieta w Watykanie. Jak żyje się w najmniejszym państwie świata.pdf
ISBN
9181131583001

OPIS

Poznaj świat, do którego dostęp mają tylko nieliczni!Watykan - miejsce od wieków wzbudzające emocje, mające swoje sekrety, niedostępne. Rozbudzające wyobraźnię pisarzy i reżyserów. Wielu próbowało zgłębiać jego tajemnice.Magdalena Wolińska-Riedi, jako jedna z nielicznych kobiet, mieszkała za Spiżową Bramą przez prawie dwadzieścia lat. Teraz opowiada czytelnikom o tym, jak wygląda codzienne życie w najmniejszym państwie świata. Zdradza zaskakujące fakty i ciekawostki. Tłumaczy, jak działa system karny, administracyjny, opieka medyczna. Jak wygląda watykański paszport, ile cel ma tamtejsze więzienie i czy dzieci mogą zapraszać kolegów i robić w watykańskim mieszkaniu imprezy?Watykan to nie tylko siedziba najwyższych władz Kościoła katolickiego, to również miejsce życia blisko czterystu obywateli, z czego stu świeckich, których sąsiadem jest sam papież.Magdalena Wolińska-Riedi - znana dziennikarka, obywatelka Watykanu.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Jak żyje się w najmniejszym państwie świata autorstwa Wolińska-Riedi Magdalena , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,25 zł . Przeczytaj recenzję Kobieta w Watykanie.

Teraz opowiada czytelnikom o tym, jak wygląda codzienne życie w najmniejszym państwie ... Zobacz Kobieta w Watykanie. Jak żyje się w najmniejszym państwie świata Magdalena Wolińska-Riedi w najniższych cenach na Allegro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI