Iwonicz-Zdrój, Rymanów-Zdrój i okolice. Mapa turystyczna w skali 1: 20 000

Iwonicz-Zdrój, Rymanów-Zdrój i okolice. Mapa turystyczna w skali 1: 20 000 Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
10,8 MB
NAZWA PLIKU
Iwonicz-Zdrój, Rymanów-Zdrój i okolice. Mapa turystyczna w skali 1: 20 000.pdf
ISBN
6391007500917

OPIS

Jest to mapa idealna dla osób spędzających weekend lub planujących dłuższy pobyt w najsłynniejszych podkarpackich uzdrowiskach. Wydanie jest bardzo dokładne i aktualne – skala mapy to 1:20'000, a dodatkowe plany uzdrowisk zostały wykreślone w skali 1:7'500. Pomoże w praktycznym zorganizowaniu każdej wycieczki okolicznymi szlakami, a pięknych widoków, ciekawych miejsc i tras w okolicach Iwonicza i Rymanowa jest bez liku. Mapa jest jednostronna, z drugiej strony znajduje się informator turystyczny zawierający bogate i wyczerpujące opisy najciekawszych zabytków, historię regionu, a także najciekawsze ścieżki spacerowe i dydaktyczne czy adresy domów zakładów sanatoryjnych.

Dwie okładki powyżej przedstawiają awers i rewers wydawnictwa po złożeniu, i niech nie sugerują, że to są dwie oddzielne mapy. Jest to mapa idealna dla osób spędzających weekend lub planujących dłuższy pobyt w najsłynniejszych podkarpackich uzdrowiskach.

Park tworzą liczne alejki spacerowe, ławeczki i place. Wydanie jest bardzo dokładne i aktualne - skala mapy to 1:20 000, a dodatkowe plany uzdrowisk zostały wykreślone w skali 1:7 500. Pomoże w praktycznym zorganizowaniu każdej wycieczki okolicznymi szlakami, a pięknych widoków, ciekawych miejsc i tras w okolicach Iwonicza i Rymanowa jest bez liku. Wydanie jest bardzo dokładne i aktualne - skala mapy to 1:20'000, a dodatkowe plany uzdrowisk zostały wykreślone w skali 1:7'50 Iwonicz-Zdrój, Rymanów-Zdrój i okolice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI