Gutek i potwory: Ratujmy park!

Gutek i potwory: Ratujmy park! - Jaume Copons | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaume Copons
WYMIAR
5,56 MB
NAZWA PLIKU
Gutek i potwory: Ratujmy park!.pdf
ISBN
4396490811457

OPIS

Cześć! Jestem GUTEK ZAWADA. Na pewno już wiesz, że mieszkam w pokoju pełnym potworów. Paskudny DOKTOR BRZYDKOF wygnał je z ich księgi i nie miały się gdzie podziać. Najgorsze jest jednak to, że DOKTOR BRZYDKOF i jego pomocnik ŚNIĘTY też się urwali z jakiejś książki i uparcie próbują szkodzić światu. Teraz postanowili zbudować w naszym mieście wielkie centrum handlowe, a przy okazji zniszczyć piękny park. Na szczęście PĘDZLUSZ swoimi farbami i OKTAWUS swoją gitarą potrafią zdziałać cuda. Zakręconych przygód znów będzie zatrzęsienie!

Znalezione produkty - 1 do 2 (łącznie 2) Sortuj po: Tytule Cenie Dacie. Gutek i potwory: Pan Flat nadchodzi! Wydawnictwo RM.

Najgorsze jest jednak to, że Doktor Brzydkof ... Ratujmy parki gutek i potwory Tom 3 (Jaume Copons). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Gutek i potwory Tom 3 Ratujmy park! Copons Jaume, Fortuny Liliana.

POWIĄZANE KSIĄŻKI