Wrocław. Przewodnik

Wrocław. Przewodnik Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
6,83 MB
NAZWA PLIKU
Wrocław. Przewodnik.pdf
ISBN
2931226570055

OPIS

Przewodnik po Wrocławiu został przygotowany tak, aby w małej objętości wydawnictwa turysta znalazł maximum informacji o Wrocławiu.Każdy opisany obiekt zaopatrzony jest w wycinek mapy pokazujący lokalizację. Oprócz tego numery stron odpowiadają numerom atrakcji na planie Wrocławia.Autorzy przewodnika podają informacje: odległość z Rynku do obiektu, dokładny adres, godziny otwarcia, najbliższy parking. Wydawnictwo zawiera informacje praktyczne o centrach handlowych, klubach i życiu nocnym we Wrocławiu, komunikacji, urzędach, uczelniach, usługach 24 godzinnych, instytucjach kultury, galeriach sztuki, informacjach, imprezach kulturalnych i innych.Całość bogato ilustrowana. Przewodnik oprawiony w metalową spiralę umożliwiającą otwieranie go o 360 stopni.

Zwiedzanie z nami to gwarancja zadowolenia i satysfakcji a co za tym idzie udanej wycieczki i wspaniałych wspomnień. Wrocław i Dolny Śląsk to bogactwo zabytków i miejsca zapewniające niezapomniane wrażenia. Przewodnik po Wrocławiu.

Przed przyjazdem pomożemy w organizacji Państwa pobytu. Opracujemy program i zarezerwujemy bilety wstępu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI