Uśpione królowe. Cykl W Trójkącie Beskidzkim

Uśpione królowe. Cykl W Trójkącie Beskidzkim - Hanna Greń | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Greń
WYMIAR
6,96 MB
NAZWA PLIKU
Uśpione królowe. Cykl W Trójkącie Beskidzkim.pdf
ISBN
4728078898931

OPIS

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIMMroczne powieści pełne zbrodni i tajemnicwywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury.Sprzedawca Snów jest seryjnym zabójcą. Atakuje raz w roku, a jego ofiarami są młode kobiety - do tego stopnia różniące się wyglądem i osobowością, że ich wybór wydaje się zupełnie przypadkowy. Zabija je z niezwykłą brutalnością.Nadkomisarz Konrad Procner i komisarz Marcin Cieślar próbują rozwikłać zagadkę Sprzedawcy Snów i doprowadzić do jego ujęcia. Po każdym dokonanym zabójstwie morderca zostawia na miejscu zbrodni tajemniczy list, który stanowi jedyny trop wiodący do schwytania go. Śledztwo nabiera rozpędu, gdy policjanci poznają dwie niezwykłe kobiety, Zenę i Petrę. Jak się okazuje, obie panie związane są w jakiś sposób ze sprawą Sprzedawcy Snów…Wciągające rozpoczęcie świetnego cyklu kryminalnego. Hanna Greń wprowadzi was do twardego świata zbrodni i sprawiedliwości, gdzie każdy kolejny trop prowadzić może do zaskakujących wniosków. Z pewnością nie będziecie się w nim nudzić.Magdalena Kawka, pisarka

Wisła, rok 2013. Seryjny morderca, który otrzymał kryptonim Sprzedawca snów, zabija bardzo brutalnie, raz w roku. „Uśpione królowe" to obyczajowe preludium do kolejnych tomów cyklu „W trójkącie beskidzkim" Hanna Greń - strona autorska.

Z prozą Hanny Greń jest tak, że elektryzuje, zastanawia i porusza. Sprzedawca Snów jest seryjnym zabójcą. Atakuje raz w roku, a jego ofiarami są młode kobiety - do tego stopnia różniące się wyglądem i osobowością, że ich wybór wydaje się zupełnie przypadkowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI