Stroiciel

Stroiciel - Daniel Mason | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Mason
WYMIAR
9,23 MB
NAZWA PLIKU
Stroiciel.pdf
ISBN
7171701902447

OPIS

MUZYKA KLUCZEM DO ZROZUMIENIA ŚWIATA.Ponad milion sprzedanych egzemplarzy!Rok 1886. Edgar Drake, uznany londyński stroiciel fortepianów, otrzymuje od armii zlecenie nastrojenia instrumentu w… Birmie. Wyjątkowy egzemplarz marki Erard należy do majora Carrolla, ekscentrycznego komendanta fortu w dalekiej głuszy, który muzyką i poezją próbuje przekonać tubylców do rządów Imperium Brytyjskiego. Dla Drake’a trudna podróż na Daleki Wschód i rozłąka z ukochaną żoną są jak wygnanie. Coraz bardziej jednak oczarowuje go nie tylko charyzmatyczna postać Carrolla, ale też – niczym Odyseusza – syrenia pieśń Wschodu, działająca na zmysły i serce. Wyprawa staje się dla stroiciela podróżą życia, otwierającą oczy nie tylko na cuda południowoazjatyckiej przyrody, ale również ludzi innej kultury. Stawia też pod znakiem zapytania jego powrót do londyńskiej rzeczywistości…Urzekająca od pierwszych słów, spokojnie płynąca z nurtem Saluin piękna opowieść o miłości do muzyki, zetknięciu z oszałamiającym nieznanym i przyjaźni z obcymi, z wyraźnie pobrzmiewającymi echami Conradowskiego Jądra ciemności.

W 1800r. budowniczowie wiedeńscy zapoczątkowali odwrót od wielkich skrzydłowych form fortepianów i stworzyli instrument nowego typu, którego korpus, zawierający struny wspierał się na podłodze.

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma ... strojenie naprawa renowacja pianin i fortepianów, stroiciel pianin i fortepianów, stroiciel Andrzej Schweda, Andrzej Szweda, PIANO CENTRUM, Bielsko-Biała, Bielsko, używane pianina i fortepiany do sprzedaży, stroiciele bielsko, www.stroiciel.eu MUZYKA KLUCZEM DO ZROZUMIENIA ŚWIATA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI