[OUTLET] Zemsta Robinii

[OUTLET] Zemsta Robinii - Elena Kedros | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elena Kedros
WYMIAR
3,30 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zemsta Robinii.pdf
ISBN
7099638395013

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. W lesie słychać metaliczny dźwięk szpad – Robert postanowił nauczyć Robinię, jak posługiwać się tą bronią. Nagle błyszczący księżyc zaczyna znikać za czarną tarczą. Czy to tylko zaćmienie, czy też złowieszczy znak? Nie da się ukryć, że od tej chwili życie w Królestwie wydaje się dotknięte klątwą. Na członków klanu spada okrutna epidemia, za którą początkowo obwiniają tajemniczego wędrowca, później zaś Robinię. Patrick musi przekazać jej smutną wiadomość: choroba nie oszczędziła nawet Roberta. Robinia nie ma innego wyjścia niż odejść z lasu i od wszystkiego, co jej było drogie. Na jej drodze stają nieoczekiwani wrogowie: okrutny hrabia Nickolaus, zamieszkujący ponury zamek i chroniony przez licznych rycerzy, a także jej dawni znajomi, za których Robinia oddałaby życie, a którzy teraz zwrócili się przeciwko niej. Skoro szpada i łuk służą do walki z wrogami, jaka broń może okazać się przydatna w odzyskaniu przyjaciół?

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Zemsta Robinii (Elena Kedros). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Informacje o Zemsta Robinii - Elena Kedros - 6722585080 w archiwum Allegro.

Data zakończenia 2017-11-23 - cena 22,99 zł W lesie słychać metaliczny dźwięk szpad-Robert postanowił nauczyć Robinię, jak posługiwać się tą bronią. Nagle błyszczący księżyc zaczyna znikać za czarną tarczą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI