[OUTLET] Nie rozumiemy się bez słów

[OUTLET] Nie rozumiemy się bez słów - Jacek Sobczyński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Sobczyński
WYMIAR
8,89 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Nie rozumiemy się bez słów.pdf
ISBN
1390552349208

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Komedia romantyczna dowcipnie portretująca pokolenie współczesnych 30-latków. "Nie rozumiemy się bez słów" to historia przyjaźni, łączącej dwójkę głównych bohaterów, od szalonych lat 90. aż po dzisiejsze czasy. Wychowali się na przegrywanych kasetach magnetofonowych i filmach wideo. Nie mieli żadnych planów poza tym, że chcieli podbić świat - i może przy okazji w kimś się zakochać. Czy im się to udało? Serialowa narracja, dużo humoru, wartkie dialogi i szczypta nostalgii w duchu Nicka Hornby'ego.

aż po dzisiejsze czasy. Wychowali się na przegrywanych kasetach magnetofonowych i filmach wideo.

Gigi i Rodolphe Bélierowie grany przez Karin VIARD i Francois Damiensa głównych sympatii przyczyny i wiarygodności stanowią dane matek i ojców z dziećmi na ... O czym jest książeczka „Rozumiemy się bez słów"? Już we wstępie autorka wyjawia, że to, że zwierzęta nie rozmawiają jak my, nie oznacza, że się nie porozumiewają. Ba, nie tylko zwierzęta się komunikują ze sobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI