Masz wszystko, czego potrzebujesz. Jak zachować równowagę w świecie zakupów i konsumpcji?

Masz wszystko, czego potrzebujesz. Jak zachować równowagę w świecie zakupów i konsumpcji? - Tara Button | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tara Button
WYMIAR
9,13 MB
NAZWA PLIKU
Masz wszystko, czego potrzebujesz. Jak zachować równowagę w świecie zakupów i konsumpcji?.pdf
ISBN
8364558781034

OPIS

Kupuj mniej, posiadaj więcej. Czy to możliwe? Ba! Z tą książką to łatwe i przyjemne.Najwyższa pora postawić na jakość, trwałość i klasykę! Masz wszystko, czego potrzebujesz to lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie podejmować przemyślane decyzje dotyczące posiadanych przedmiotów, ograniczyć konsumpcję i zrobić coś dobrego dla środowiska.Tara Button demaskuje praktyki stosowane przez marketingowców, które wzbudzają w nas nieustanne pragnienie nabywania rzeczy. Skrupulatnie ujawnia niemoralne praktyki dużych marek, omawia strategię „planowanego zużycia” i wywierania presji poprzez angażowanie celebrytów w kampanie promocyjne.Kiedy półki sklepowe uginają się od różnorodnych produktów, zewsząd atakują nas reklamy, a woda wyrzuca na brzeg coraz więcej śmieci – należy raz a dobrze wyleczyć się z kompulsywnego kupowania nowych, a jednocześnie zbędnych przedmiotów. To sztuka dokonywania świadomych wyborów, które prowadzą do zdrowszego życia w harmonijnym otoczeniu i dają poczucie, że nasze działania nie szkodzą, a wręcz pomagają środowisku.

Kup teraz do -50%! "Masz wszystko, czego potrzebujesz. Jak zachować równowagę w świecie zakupów i konsumpcji" to książka, po którą powinien sięgnąć każdy.

Tylko korzystając z zawartych w niej rad, możesz się ustrzec przed bezsensownym uleganiem wpływom wszechobecnej konsumpcji. "Masz wszystko, czego potrzebujesz. Masz wszystko czego potrzebujesz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI