Mała świnka

Mała świnka - Arnold Lobel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arnold Lobel
WYMIAR
6,71 MB
NAZWA PLIKU
Mała świnka.pdf
ISBN
7817425161935

OPIS

„Mała świnka mieszkała w chlewiku na farmie. Mała świnka lubiła jeść, lubiła biegać po całym obejściu i lubiła spać. Ale najbardziej ze wszystkiego mała świnka lubiła usiąść i zanurzyć się w przytulnym, mięciutkim błocie”.Życie małej świnki było szczęśliwe, aż do dnia, kiedy żona farmera zabrała się za porządki. Nie wystarczyła jej lśniąca kuchnia i czyste pokoje. Postanowiła posprzątać również w oborze i w chlewiku.I gdzie teraz podzieje się mała świnka? Czy znajdzie bezpieczne schronienie?Nowa książeczka Arnolda Lobela w doskonałym przekładzie Wojciecha Manna.Arnold Lobel (1933–1987) – amerykański pisarz, autor tekstów i ilustracji do prawie stu książek dla dzieci. Do jego najpopularniejszych serii należą Żabek i Ropuch (Frog and Toad) oraz Mysie bajeczki (Mouse Tales) i Mysie przysmaki (Mouse Soup), które niebawem ukażą się nakładem WL. Jest laureatem Medalu Randolpha Caldecotta – za najlepszą książkę ilustrowaną roku (Fables, 1981). W finale nagrody Randolpha Caldecotta znalazły się również jego tomy Żabek i Ropuch. Przyjaźń i Hildilid’s Night. Na podstawie serii o Żabku i Ropuchu powstał musical A Year with Frog and Toad, wystawiony na Broadwayu w 2003 roku.

Kiedy na pomoc przybywa Wissper, udaje się ją uwolnić, ale Podge jest niepocieszony komentarzami borsuków. Wkrótce jednak świnka ma okazję udowodnić jak bardzo borsuki się myliły. Mała świnka.

Życie małej świnki było szczęśliwe, aż do dnia, kiedy żona farmera zabrała się za ... Skarbonka świnka mała na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! „Mała świnka mieszkała w chlewiku na farmie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI