Gdańsk główne miasto. Plan miasta z przewodnikiem (wersja angielska)

Gdańsk główne miasto. Plan miasta z przewodnikiem (wersja angielska) Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
9,65 MB
NAZWA PLIKU
Gdańsk główne miasto. Plan miasta z przewodnikiem (wersja angielska).pdf
ISBN
5287165440101

OPIS

Opis Gdańska z uwypukleniem zabytków i atrakcji na terenie miasta, całość bogato ilustrowana, urozmaicona planem miasta. Opisywane atrakcje w tekście posiadają swój numer na mapie, co umożliwia łatwe odszukanie. Publikacja zawiera skróconą bazę teleadresową biur informacji turystycznej.

Oprawa jest miękka. Główne Miasto lub Prawe Miasto (niem. Rechtstadt) - reprezentacyjna część gdańskiej dzielnicy Śródmieście, tworząca zwarty zespół zabytkowy.Znajduje się tu większość zabytków miasta; Bazylika Mariacka Wniebowzięcia NMP, Złota Brama czy Ratusz Głównego Miasta oraz zabytkowa oś Drogi Królewskiej składająca się z ul.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Ratusz Głównego Miasta w Gdańsku d zień bezpłatnego wstępu : poniedziałek od 10:00 do 13:00 (poza sezonem są to wtorki, a w poniedziałki muzeum jest zamknięte!!!) Ratusz Głównego Miasta w Gdańsku a dres: Piwna 36/39, 22-100 Gdańsk (wejście od ulicy Długiej na styku z Długim Targiem) Gdańsk główne miasto. Przewodnik - sprawdź opinie i opis produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI