Dolny Śląsk Atrakcje turystyczne. Mapa w skali 1:75 000 (wersja polsko-niemiecka)

Dolny Śląsk Atrakcje turystyczne. Mapa w skali 1:75 000 (wersja polsko-niemiecka) Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
8,16 MB
NAZWA PLIKU
Dolny Śląsk Atrakcje turystyczne. Mapa w skali 1:75 000 (wersja polsko-niemiecka).pdf
ISBN
4007123199888

OPIS

Opracowanie kartograficzne obejmuje obszar Dolnego Śląska z zaznaczonymi 242 atrakcjami turystycznymi. Miejsca szczególnie warte uwagi zilustrowano na mapie miniaturami obiektów. Poza atrakcjami turystycznymi punktowo zaznaczono m.in. obiekty sakralne, zamki, pałace, uzdrowiska, tereny narciarskie, szlaki rowerowe a także granice parków narodowych i krajobrazowych.Druga strona mapy zawiera opis (w języku polskim i niemieckim) najważniejszych atrakcji turystycznych Dolnego Śląska z licznymi fotografiami.

Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu co 20 m. Mapa posiada siatkę geograficzną opartą na elipsoidzie WGS 84, stosowaną w nawigacji. Karkonoski Park Narodowy - skala 1 : 25 000 Format 98 x 48 cm Wydanie XI, 2020 Laminowana mapa turystyczna obejmująca obszar Karkonoskiego Parku Narodowego z okolicami.

American Film Festival jest jedynym festiwalem w Polsce — i w Europe środkowej i wschodniej — prezentującym wyłącznie kino amerykańskie w całej jego różnorodności: od artystycznego undergroundu do ambitnych produkcji Hollywoodzkich (włączając artystyczne przykłady ... W Kaliszu zdobyłem tylko mapę "powiat ostrowski", a w Ostrowie Wielkopolskim nie mieli nawet tej. W Oleśnicy, Bierutowie, Namysłowie nie mieli żadnych map swojej okolicy, co dopiero większej części swojego województwa (Dolny Śląsk), czy całego województwa (Opolskie jest małe, zmieściłoby się na jednej mapie). Dolny Śląsk, 1:300 000 , mapa turystyczna, EkoGraf w księgarni ArtTravel.pl za 9,90 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI