Zapomnij o mnie

Zapomnij o mnie - Roma Nowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roma Nowicz
WYMIAR
7,31 MB
NAZWA PLIKU
Zapomnij o mnie.pdf
ISBN
3380321660806

OPIS

Książka o żądzy i cielesnym uzależnieniu, które nie daje o sobie zapomnieć...Marco Antonelli to mężczyzna, który ma wszystko. Bogatego ojca, przyjaciół i piękną dziewczynę, Ginę Serano. Jednak pewnego dnia jego życie przewraca się do góry nogami – ojciec bankrutuje i popełnia samobójstwo, przyjaciele odsuwają się od niego, a narzeczona porzuca go, by wyjść za jego kumpla. Po latach, gdy Marco znowu staje się zamożnym człowiekiem, wraca do rodzinnego miasteczka, by rozliczyć się z przeszłością. A przede wszystkim z kobietą, która złamała mu serce. Jest przekonany, że silna namiętność, jaka ich niegdyś połączyła, wciąż się tli, a Gina znów wpadnie w jego ramiona. Tylko tym razem to on będzie tym, który ją porzuci.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Ref: Zapomnij o mnie, o tym co było I co łączyło kiedyś nas Moje marzenia są moją siła Dają nadzieje na lepszy czas Zapomnij o mnie, o tym co było Wierzę, że los mi szanse da Odnajdę szczęście, odnajdę miłość Poczuję znów jej słodki smak 1.

Wierzy, że przeżył. Jej matka zostaje oskarżona o spekulację i skierowana do obozu pracy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI