Zapach miłości

Zapach miłości - Justyna Chrobak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Chrobak
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Zapach miłości.pdf
ISBN
8118637938468

OPIS

Magda czasem ma ochotę rzucić wszystko w diabły. Niby nie powinna narzekać – pracuje na kierowniczym stanowisku, jest niezależna... ale w jej życiu czegoś brakuje. Czegoś czy raczej kogoś – Tego Jedynego, do którego mogłaby się przytulić po powrocie do domu, z kim mogłaby zjeść kolację i przy kim mogłaby budzić się i zasypiać. Niespodziewanie życie Magdy przewraca się do góry nogami. W drodze do pracy wpada na Roberta – mężczyznę z marzeń. I wszystko byłoby cudownie, gdyby ten po jakimś czasie nie stwierdził, że cudowny romans to błąd.Czy Magda pokona przeciwności losu, odnajdzie sens życia i zdobędzie prawdziwą miłość, której zapach już unosi się w powietrzu?

Zaledwie kilka kropel wystarczy, by cały świat leżał u twych stóp. Zobacz, które perfumy uważane są za ... Zapach miłości jest lekką powieścią, romansem gdzie na każdym kroku pojawiają się jakieś intrygi.

Aromat to jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Jego wyjątkowe właściwości doceniali już starożytni Egipcjanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI