Vice versa

Vice versa - Milena Wójtowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Milena Wójtowicz
WYMIAR
9,58 MB
NAZWA PLIKU
Vice versa.pdf
ISBN
3391867113209

OPIS

Niektórzy podpisują cyrograf, Żaneta Wawrzyniak podpisała umowę szkoleniową z PS Business Consulting. Nikt wcześniej nie wspomniał, że oprócz studiów i pracy będzie też miała dwójkę nienormatywnych mentorów. A za rogiem czekają już szamani, wilkołaki, łowcy potworów (tym razem prawdziwi!) i Złoty Cuś, którego koniecznie trzeba uratować. Tylko kto uratuje przed tym wszystkim Żanetę?

powie, że jesteś głupia, i odpowiadasz "i vice versa" to znaczy, że uważasz tak samo o nim :) 3 0 Nadine269 odpowiedział(a) 06.08.2011 o 21:21 Np. ... Vice versa definition, in reverse order from the way something has been stated; the other way around: She dislikes me, and vice versa.Copernicus was the first to suggest that the earth revolves around the sun, and not vice versa.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się o innych zwrotach z łaciny, bo tęsknicie za jej obecnością w języku polskim, zapraszamy do zapoznania się z naszą listą łacińskich zwrotów. Przykłady użycia - "vice-versa" po polsku. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI